Punta Cana/Bavaro

Wakacje dla rodzin i pary

Wybrzeże wschodnie należy do ulubionych regionów kraju, jednocześnie jest najszybciej rozwijającą się turystyczną destynacją w Republice Dominikańskiej.

PUNTA CANA

Głównym wabikiem tego luksusowego i egzotycznego regionu Punta Cana są dziewicze, ciągnące się w sumie przez 53 km, plaże, przy których Ocean Atlantycki spotyka się z Morzem Karaibskim. Nigdy nie zapomnicie na białe piaszczyste plaże i mieniące się turkusowo-granatowymi odcieniami morze.

Poza plażami są tutaj znane pola golfowe, można tu pływać z delfinami, zjechać na linie wśród egzotycznej roślinności czy przelecieć się balonem wzdłuż wybrzeża. Co roku w regionie odbywają się ważne golfowe i rybackie turnieje.

BÁVARO

Region Bávaro jest jedną z najbardziej turystycznie rozwiniętych części wschodniego wybrzeża. Bezpośrednio przy plaży znaleźć można hotele, restauracje i sklepy z pamiątkami. Biały piaszczysty 53 kilometrowy pas na wybrzeżu chroniony jest przez rafy koralowe. Wybrzeże idealnie nadaje się do spacerów i aktywnego spędzania wolnego czasu: od parasailingu aż po wyścigi na łodziach.

Ulubione plaże tego regionu to: Uvero Alto, Bávaro, Cabeza de Toro, Macao, El Cortecito i Juanillo.

Najciekawsze miejsca w regionie Punta Cana/Bávaro:·         

Port jachtowa Cap Cana

Największy i najnowocześniejszy port jachtowy na Karaibach z bardzo dobrym zaplecze,. Może tu kotwiczyć ponad 1200 łodzi do 75 m długości. Stacja meteorologiczna jest jedną z najlepszych w regionie Morza Karaibskiego i oferuje załogom wszystkie najpotrzebniejsze dane dotyczące siły wiatru u i warunkach na morzu. W porcie znajduje się też urząd imigracyjny, urząd celny, połączenie internetowe WLAN i usługi transportowe. www.capcana.com  

Kurort Puntacana i klub Marina

Marina jest częścią kurortu i dysponuje dwoma molami z 43 miejscami dla jachtów do 21 m długości. Port wykorzystywany jest przede wszystkim przez łodzie przeznaczone dla rybaków i wędkarzy, właśnie tutaj organizowane są ważne rybackie turnieje. W marinie skorzystać można z basenu, restauracji, telewizji kablowej, telefonów, pralni i pitnej wody. www.puntacana.com      

Park Krajobrazowy Parque Ecológico De Ojos Indígenas

W południowej części Punta Cany można spacerować po szlakach turystycznych, które prowadzą wokół 11 naturalnych lagun; podziwiać można ponad 500 egzotycznych rodzajów roślin, których nazwy z większości pochodzą z języka Indian Taino. Park krajobrazowy ma 600 ha, jego administrowaniem zajmuje się fundacja Ecológica Punta Cana, która jest jednocześnie jego właścicielem. Park krajobrazowy to subtropikalny las przejściowy, bo fauna i flora przejawiają właściwości typowe dla zarówno suchych i wilgotnych regionów. Park należy do kurortu i klubu Punta Cana, zwiedzanie możliwe jest w godzinach od 8.00 do 16.00. Zamówić można także wycieczkę z przewodnikiem. www.puntacana.org        

Delfinarium Parque Isla De Los Delfines

W delfinarium między rafą koralową i plażą Bávaro zwiedzający mogą zobaczyć delfiny z bliska. Przeszkolony profesjonalny personel pokaże basen, gdzie można pływać lub nurkować z delfinami, rekinami, płaszczkami czy uchatkami. Mniej odważni mogą zwierzęta obserwować i fotografować. www.dolphinislandpark.com      

Muzeum Museo Casa Fuerte Ponce De León

Twierdzę wybudowano ponad 500 lat temu na rozkaz sławnego odkrywcy Juana Ponce De León w regionie San Rafael De Yuma. Budynek w stylu renesansowym mieści obecnie muzeum. Wystawiono tu przede wszystkim rzeczy hiszpańskiego odkrywcy. W budynku odrestaurowano wnętrza tak, aby jak najwierniej odpowiadał stylu czasów, w którym go wybudowano. Muzeum otwarte jest od wtorku do niedzieli od 10.00 do 13.00.        

Park Manati

W parku Manati organizowane są show ze zwierzętami w otoczeniu tropikalnej przyrody pełnej egzotycznych ptaków. Park prezentuje dominikańską kulturę i folklor, rękodzieło artystyczne i sztukę Indian Taino, którzy zamieszkują wyspę od wieków. www.manatipark.com         

Oceanarium

Idealna wycieczka dla wszystkich miłośników podwodnego świata. W Oceanarium można podziwiać piękno raf koralowych, a także pływać w otoczeniu rekinów czy płaszczek. www.marinarium.com        

SPA

SPA w Punta Cana i w kurortach w Bávaro gwarantują odpoczynek dla każdego, nieważne czy jesteście na urlopie z przyjaciółmi, urlopie wellness czy romantycznym wyjeździe we dwoje. Na wybrzeżu wschodnim znajdują się jedne z najpiękniejszych SPA na Karaibach, które inwestują w najnowocześniejsze technologie i oferują luksusowe usługi.·         

Połów ryb na otwartym morzu

Wody wokół Punta Cana i Bávaro to jedne z najlepszych miejsc do połów ryb na otwartym morzu na całym świecie, w klasyfikacji połowu ryb belon czy marlinów plasuje się na piątym miejscu. Właśnie dlatego co roku przyjeżdża tu wielu uczestników międzynarodowych konkursów. Pod koniec października morze jest wystarczająco spokojne, żeby możliwy był połów ryb mahi mahi, makreli, mieczników, barrakud, niebieskich marlinów czy innych ryb.       

Życie nocne

Intensywne życie nocne i kasyna międzynarodowej rangi czekają w większości kurortów w regionie. To jeden ze sposobów jak idealne odpocząć po dniu pełnym przygód. Stań się częścią pulsującego nocnego życia w Punta Cana i beztrosko baw się na dyskotekach, w barach i nocnych klubach.

Wycieczki

Ciekawe atrakcje w okolicy Punta Cana są na wyciągnięcie ręki. Jeśli szukacie firmy, która zorganizuje Wam wycieczkę do Playa de Juanillo czy zaproponuje inne formy aktywności, najlepiej zwrócić się do pracowników recepcji w hotelu czy jednego z biur turystycznych.

Jeep Safari

Ze wszystkich hoteli wyjechać można na różne safari na jeepech, powozach czy w wojskowych autach na ośmiu kołach. Jeżdżą do środkowej części kraju, pokonują rzeki i nieprzejezdne  drogi, pokazują najciekawsze trasy w regionie – wśród dzikiej przyrody, wzdłuż plantacji trzciny cukrowej. W przerwach można wykapać się w rzecze lub spędzić chwilę na spokojnej plaży. Podawane jest lokalne tradycyjne jedzenie, w czasie wielu wycieczek obejrzeć można występy lokalnych wykonawców w rytmach Perico Ripiao. Odwiedzić można małe wioski, zatrzymać się przy typowym stoisku nazywanym „colmado‟. Zwiedzić można także miejscową plantację, gdzie podawana jest świeżą pachnąca kawa.

Przygoda w samochodach terenowych

Wybierzcie się na wyjątkową pełna przygód jazdę wielkim wozem terenowych, z którego możecie odkrywać różnorodność i piękno środkowej części kraju, a to w wyjątkowy sposób. Zarezerwować można wycieczkę z kierowca lub samemu usiąść za kierownicą i odkrywać spokojne plaże, poznawać lokalne zwyczaje i spotykać się z mieszkańcami Republiki Dominikańskiej.

Katamaran Caribbean Festival

Na pokładzie katamaranu Caribbean Festival czeka na was przejrzysta woda, wycieczki z elementami nurkowania z maską, bar pod gołym niebem i karaibskie rytmy. Katamaran ma przeszkloną podłogę, dzięki czemu z bliska poznaje się podwodny świat. Obserwujcie młode płaszczki i rekiny w Stingray Bay Aquarium lub nacieszcie oczy zachodem słońca w czasie kąpieli.

Szybkie łodzie motorowe à la James Bond

Badać wody w okolicach Punta Cana najlepiej z pokładu szybkich łodzi motorowych, które jednocześnie zagwarantują mocny zastrzyk adrenaliny. Uczestnicy wycieczki przelecą na łodziach nad powierzchnią wody na wybrzeżu Bávaro, następnie będzie czas na krótki przystanek na platformie, gdzie w czasie nurkowania z maską można badać kryształowo czystą wodę, korale, ryby i świat podwodny. Wycieczkę można zarezerwować w Bávaro Splash.

Buggy i samochody terenowe

Region w okolicy Playa Macao, która położona jest na północ od większości kurortów, jest wykorzystywany do przejażdżek samochodami Buggy czy w samochodach terenowych – można w nich zwiedzać środkową cześć kraju lub plażę Playa Macao.

Zjazd na linie i spacery w koronach drzew

Polećcie nad przepięknymi terenami Anamuya i posłuchajcie, jak doświadczony przewodnik opowiada o tajemnicach ukrytych w górach. W czasie zjazdu na linie można nacieszyć się do woli przepiękną bujna przyrodą – zobaczyć z bliska pola trzciny cukrowej czy wiecznie zielony las tropikalny ciągnący się wzdłuż rzeki Anamuya.

Macao Surf Camp

Szkoła surfingu znajduje się na plaży Playa Macao i jest najlepszym miejscem dla wszystkich, którzy chcą się nauczyć jak szaleć na falach. Uczestnicy kursu krok po kroku dowiedzą się jak nacieszyć się tym sportem wodnym. Lekcje surfowania można rezerwować każdego dnia od 9.00 do 18.00.

Wycieczki konne

Niektóre hotele oferują wycieczki na koniach i zabierają turystów na mniej uczęszczane plaże i na wycieczki w góry.

Jaskinia Fun Fun

Miłośnicy przygód mogą zejść do głębi jaskini i odkrywać jej części, które połączone są z siedmiokilometrową rzeką. Opłaca się też przyjrzeć ścianom jaskini, na których zobaczyć można malowidła Indian Taino. Do jaskini można dojechać na koniach, a potem wejść aż 16 m w dół aż do wejścia do parku narodowego Parque Nacional de Los Haitises. Wycieczka trwa cały dzień. www.cuevafunfun.net

Wycieczki helikopterem

Odkryjcie piękno Punta Cany z lotu ptaka i zróbcie panoramiczne zdjęcia egzotycznego krajobrazu. Niezapomniane przeżycia gwarantowane!

Golf

Punta Cana jest przede wszystkim popularna wśród miłośników golfa, którzy stawiają na wysoką jakość i luksus. Nawet bardzo wymagający golfiści wybiorą coś z bogatej oferty pól golfowych, które zaprojektowali uznawani designerzy Nick Price, Jack Nicklaus, Nick Faldo, Tom Fazio, P. B. Dye i José-Pepe-Gancedo. W Punta Caně znaleźć można m.in. poniższe pola golfowe:

BÁVARO

Barceló Bávaro Beach Resort
Barceló Golf De Bávaro
www.barcelo.com
(809) 686-5797
 
Iberostar Hotels and Resorts
Iberostate Bávaro Golf Club
www.iberostar.com
(809) 552-1359 - linka 1455
 
Meliá Hotels and Resorts
Cocotal Golf and Country Club
www.cocotalgolf.com
(809) 687-4653

CAP CANA

Punta Espada Golf Course
www.capcana.com
(809) 469-776

CABEZA DE TORO

Catalonia Cabeza de Toro Golf Club
www.cataloniacaribbean.com
(809)412-0000 - Ext. 7027
 
Catalonia Bávaro Resort
www.cataloniacaribbean.com
Catalonia Caribe Golf Club
(809) 321-7059

MACAO

Cana Bay Palace Golf Club
ww.hardrockhotelpuntacana.com/amenities/golf
(809) 687-0000
 
Punta Blanca Golf Club
www.punta-blanca.com
(809) 468-4734
Punta Cana
 
Puntacana Resort & Club
Corales Golf Course
www.puntacana.com
(809) 959-4653
 
Puntacana Resort & Club
La Cana Golf Course
www.puntacana.com
(809) 959-4653

Barceló Bávaro Beach

www.barcelo.com
Ilość pokoi589
Restauracje2
Konferencje (ilość miejsc)1200
Internet1
SOAtak
Golftak
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Barceló Bávaro Beach

Barceló Bávaro Palace Deluxe

www.barcelo.com
Ilość pokoi1402
Restauracje10
Konferencje (ilość miejsc)1200
Internet1
SOAtak
Golftak
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Barceló Bávaro Palace Deluxe

Barceló Dominican Beach

www.barcelo.com
Ilość pokoi732
Restauracje9
Konferencje (ilość miejsc)400
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Barceló Dominican Beach

Barceló Punta Cana

www.barcelopuntacana.com
Ilość pokoi798
Restauracje7
Konferencje (ilość miejsc)nie
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Barceló Punta Cana

Be Live Collection Punta Cana

www.belivehotels.com
Ilość pokoi820
Restauracje7
Konferencje (ilość miejsc)320
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Be Live Collection Punta Cana

Breathless Punta Cana Resort & Spa

www.breathlessresorts.com/punta-cana
Ilość pokoi750
Restauracje7
Konferencje (ilość miejsc)nie
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynonie
Breathless Punta Cana Resort & Spa

Caribe Club Princess Beach Resort & Spa

www.princess-hotels.com
Ilość pokoi355
Restauracje6
Konferencje (ilość miejsc)350
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Caribe Club Princess Beach Resort & Spa

Catalonia Bávaro Beach Golf, Casino, Resort

www.cataloniacaribbean.com
Ilość pokoi688
Restauracje9
Konferencje (ilość miejsc)250
Internet1
SOAtak
Golftak
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Catalonia Bávaro Beach Golf, Casino, Resort

Catalonia Roayal Bávaro

www.cataloniacaribbean.com
Ilość pokoi688
Restauracje12
Konferencje (ilość miejsc)250
Internet1
SOAtak
Golftak
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Catalonia Roayal Bávaro

Club Med Punta Cana

www.clubmed.com
Ilość pokoi895
Restauracje3
Konferencje (ilość miejsc)2000
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynonie
Club Med Punta Cana
Ilość pokoi50
Restauracje6
Konferencje (ilość miejsc)300
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Dreams Palm Beach
Ilość pokoi620
Restauracje8
Konferencje (ilość miejsc)350
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Dreams Punta Cana

Eden Roc Cap Cana

www.edenroccapcana.com
Ilość pokoi34
Restauracje5
Konferencje (ilość miejsc)65
Internet1
SOAtak
Golftak
Tenistak
Siłowniatak
Kasynonie
Eden Roc Cap Cana

Excellence Punta Cana

www.excellence-resorts.com
Ilość pokoi464
Restauracje8
Konferencje (ilość miejsc)220
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Excellence Punta Cana

Four Points by Sheraton

www.fourpointspuntacanavillage.com
Ilość pokoi124
Restauracje7
Konferencje (ilość miejsc)100
Internet1
SOAnie
Golftak
Tenistak
Siłowniatak
Kasynonie
Four Points by Sheraton
Ilość pokoi528
Restauracje11
Konferencje (ilość miejsc)300
Internet1
SOAtak
Golftak
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Gran Bahía Príncípe Punta Cana
Ilość pokoi816
Restauracje11
Konferencje (ilość miejsc)300
Internet1
SOAtak
Golftak
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Gran Bahía Príncípe Bávaro

Gran Bahía Príncípe Esmeralda Don Pablo Collection

www.bahiaprincipe.com
Ilość pokoi520
Restauracje13
Konferencje (ilość miejsc)600
Internet1
SOAtak
Golftak
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Gran Bahía Príncípe Esmeralda Don Pablo Collection

Gran Bahía Príncípe Punta Cana

www.bahiaprincipe.com
Ilość pokoi756
Restauracje11
Konferencje (ilość miejsc)300
Internet1
SOAtak
Golftak
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Gran Bahía Príncípe Punta Cana
Ilość pokoi2000
Restauracje11
Konferencje (ilość miejsc)300
Internet1
SOAtak
Golftak
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Gran Palladium Bávaro Resort & Spa

Hard Rock Hotel & Casino Punta Cana

www.hardrockhotelpuntacana.com
Ilość pokoi1784
Restauracje9
Konferencje (ilość miejsc)2000
Internet1
SOAtak
Golftak
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Hard Rock Hotel & Casino Punta Cana

Hotel Bávaro Princess All Suites Resort Spa & Casino

princessbavaroresort.com
Ilość pokoi808
Restauracje9
Konferencje (ilość miejsc)450
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Hotel Bávaro Princess All Suites Resort Spa & Casino
Ilość pokoi729
Restauracje7
Konferencje (ilość miejsc)400
Internet1
SOAtak
Golftak
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Hotel Paradisus Palma Real
Ilość pokoi714
Restauracje11
Konferencje (ilość miejsc)560
Internet1
SOAtak
Golftak
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Hotel Paradisus Punta Cana

Hotel Whala Bávaro

www.whalabavaro.com
Ilość pokoi147
Restauracje3
Konferencje (ilość miejsc)nie
Internet1
SOAnie
Golfnie
Tenisnie
Siłowniatak
Kasynonie
Hotel Whala Bávaro
Ilość pokoi427
Restauracje5
Konferencje (ilość miejsc)120
Internet1
SOAtak
Golftak
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Iberostar Punta Cana

Iberostar Dominicana

www.iberostar.com
Ilość pokoi506
Restauracje5
Konferencje (ilość miejsc)nie
Internet1
SOAtak
Golftak
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Iberostar Dominicana

Iberostar Grand Hotel Bávaro

www.iberostar.com
Ilość pokoi274
Restauracje4
Konferencje (ilość miejsc)nie
Internet1
SOAtak
Golftak
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Iberostar Grand Hotel Bávaro

Iberostar Bávaro Resort

www.iberostar.com
Ilość pokoi598
Restauracje5
Konferencje (ilość miejsc)450
Internet1
SOAtak
Golftak
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Iberostar Bávaro Resort

IFA Villas Bávaro Resort & Spa

www.villasbavaro.com/contact_us.asp
Ilość pokoi652
Restauracje2
Konferencje (ilość miejsc)60
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynonie
IFA Villas Bávaro Resort & Spa

Majestic Colonial

www.majestic-resorts.com
Ilość pokoi658
Restauracje7
Konferencje (ilość miejsc)600
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Majestic Colonial

Majestic Elegance

www.majestic-resorts.com
Ilość pokoi600
Restauracje6
Konferencje (ilość miejsc)600
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynonie
Majestic Elegance

Meliá Caribe Tropical

www.solmelia.com
Ilość pokoi1248
Restauracje13
Konferencje (ilość miejsc)1000
Internet1
SOAtak
Golftak
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Meliá Caribe Tropical

Memories Spash Punta Cana

www.memoriesresort.com
Ilość pokoi525
Restauracje5
Konferencje (ilość miejsc)216
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Memories Spash Punta Cana

Now Larimar

www.nowresorts.com
Ilość pokoi642
Restauracje6
Konferencje (ilość miejsc)868
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Now Larimar

Occidental Grand Punta Cana

www.occidentalhotels.com
Ilość pokoi852
Restauracje9
Konferencje (ilość miejsc)300
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynonie
Occidental Grand Punta Cana

Ocean Blue & Sand

www.oceanhotels.net
Ilość pokoi708
Restauracje7
Konferencje (ilość miejsc)420
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Ocean Blue & Sand

Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa

www.princess-hotels.com
Ilość pokoi270
Restauracje5
Konferencje (ilość miejsc)nie
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa

Royalton Punta Cana Resort & Casino

www.royaltonpuntacanaresort.com
Ilość pokoi470
Restauracje11
Konferencje (ilość miejsc)nie
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Royalton Punta Cana Resort & Casino

Sanctuary Cap Cana

www.sanctuarycapcana.com
Ilość pokoi176
Restauracje5
Konferencje (ilość miejsc)350
Internet1
SOAtak
Golftak
Tenisnie
Siłowniatak
Kasynotak
Sanctuary Cap Cana
Ilość pokoi465
Restauracje4
Konferencje (ilość miejsc)900
Internet1
SOAtak
Golftak
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Secrets Royal Beach

Sirenis Cocotal Beach Resort

www.sireniscocotalbeach.com/
Ilość pokoi416
Restauracje5
Konferencje (ilość miejsc)400
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Sirenis Cocotal Beach Resort

SIRENIS PUNTA CANA RESORT CASINO & AGUAGAMES

www.sirenishotels.com
Ilość pokoi810
Restauracje9
Konferencje (ilość miejsc)400
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
SIRENIS PUNTA CANA RESORT CASINO & AGUAGAMES

Sivory Punta Cana

www.sivorypuntacana.com
Ilość pokoi55
Restauracje3
Konferencje (ilość miejsc)150
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynonie
Sivory Punta Cana

The Westin Puntacana Resort & Club

www.westinpuntacana.com
Ilość pokoi200
Restauracje7
Konferencje (ilość miejsc)300
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynonie
The Westin Puntacana Resort & Club
Ilość pokoi30
Restauracje6
Konferencje (ilość miejsc)nie
Internet1
SOAtak
Golftak
Tenistak
Siłowniatak
Kasynonie
Tortuga Bay

Tropical Princess, Beach Resort & Spa

www.princess-hotels.com
Ilość pokoi310
Restauracje5
Konferencje (ilość miejsc)350
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynonie
Tropical Princess, Beach Resort & Spa

Vista Sol Punta Cana

www.vistasolpuntacana.com
Ilość pokoi471
Restauracje5
Konferencje (ilość miejsc)nie
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynotak
Vista Sol Punta Cana

Zoetry Agua Resort & Spa

www.zoetryresorts.com/agua/
Ilość pokoi96
Restauracje3
Konferencje (ilość miejsc)100
Internet1
SOAtak
Golfnie
Tenistak
Siłowniatak
Kasynonie
Zoetry Agua Resort & Spa